Drukarki

Tonery

Tusze

Drukarki etykiet Brother

Ostatnio na stronie z tuszami pojawiła się bardzo dobra oferta jeśli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne. Chodzi dokładnie o nowe Drukarki etykiet Brother.  W całej dużej ofercie pojawiły się nowe marki drukarek do etykiet takie jak:

  • Brother serii P-touch
  • QL.

Jak się okazuje w praktyce to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o pracę w biurze gdzie często trzeba bardzo szybko coś wydrukować. Mało tego jest to bardzo dobre rozwiązanie także do większych a także mniejszych firm. Nie zapomnijmy także o pojedynczych  jednostkach jak na przykład druk w domu.

Wielu z was myśli że to jakaś podpucha ale tak nie jest. Firma Brother jest to sprawdzona forma działająca na naszym rynku od ponad 20 lat . Często możemy się także dowiedzieć że dostarcza ona także urządzenia wielofunkcyjne klientom z całego świata.

Jest to jedna z wiodących firm na rynku a wszystko to dzięki  zdobytej wiedzy oraz bardzo dużych kompetencjach. Dzięki temu właśnie pozyskała bardzo wielu klientów.

Jest oferta jest bardzo duża , oferuje ona przede wszystkim- „najbogatszy asortyment urządzeń do etykietowania„.

Jak możemy się dowiedzieć na stronie urządzenia te serii P-touch dzielą się na 2 kategorie:

  1. elektroniczne drukarki etykiet P-touch oparte na technologii termotransferu, kompatybilne z taśmami TZ,
  2. drukarki etykiet QL wykorzystujące technologię termiczną, kompatybilne z taśmami DK (ciągłe oraz etykiety o określonych kształtach).